ZAVOLEJTE NÁM: +420 774 319 222

Naše specializace

Provádíme kompletní občanské, průmyslové a bytové stavby, novostavby a rekonstrukce. Realizujeme i hrubé stavby, případně částečné dodávky staveb. Dlouholetou tradici a zkušenosti má firma v provádění obkladů a dlažeb keramických, z přírodního kamene i mramoru.

Naše specializace

Autodoprava

Efektivní fungování celé stavební společnosti se opírá o vlastní autodopravu, díky níž nedochází k žádným zbytečným prostojům.

Naše specializace

Zateplení fasád

Mezi hlavní služby poskytované společností RPM Stav patří zateplování fasád. Trend zateplování fasád vychází z mnoha kladů.

Naše specializace

Rekonstrukce kuchyní

Zakázková výroba nábytku je optimální cestou ke spokojenosti každého zákazníka. Naším cílem, při rekonstrukci kuchyní, je vyrábět kvalitní kuchyně na míru za rozumnou cenu. Dbáme, aby vybavení kuchyně bylo účelné, jednouché a nenáročné na používání i údržbu.

Naše specializace

Zámkové dlažby

Ze širokého portfolia služeb nabízíme také odbornou pokládku zámkové dlažby, obrubníků, žlabů, zahradních stěn a schodišťových prvků. Realizujeme pokládku jak zámkové a skladebné dlažby, tak velkoformátové, plošné a natural dlažby. Kromě pokládky silničních a chodníkových obrubníků nabízíme i pokládku speciální silniční přídlažby, popř. žlabů do dlažby.

Naše specializace

Rekonstrukce jádra

Rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny představuje změny nebo úpravy na stavebních konstrukcích, které může z hlediska bezproblémovosti provádět pouze zkušená osoba. Rekonstrukce vždy přináší pohodlnější, dynamičtější a hygieničtější prostředí Vašeho bydlení odrážející se od moderních trendů.

Naše specializace

Plotové systémy

Uvažujete o stavbě plotu nebo rekonstrukci stávajícího oplocení? Potřebujete nový plot okolo svého pozemku, firmy nebo chaty? Jste na správné adrese.